ShapeTech Cihazları

Spor salonunda 3 saatte harcanan kalorinin yeni nesil spor cihazlarıyla 1-1.5 saatte harcanması sağlanır.


VACUSHAPE; Vücutta çeşitli bölgelerde oluşan yağlanmaların yüksek sıcaklık ve vakumla ,kızılötesi ışık ile desteklenerek vücut ısısını arttırıp ,metabolizmayı hızlandırarak yağ yakımını sağlayan cihazdır.
HOTSHAPE; 36.6 C vücut sıcaklığına kadar ısıtılan pilates kapsülünde vücut şeklini ve rehabilitasyon faydalarını iyileştiren benzersiz bir pilates ekipmanıdır.Aletli ve aletsiz pilatesten on kat daha hızlı ve fazla kalori yakılmasını ,çok daha kısa sürede sağlar.
CLİMB İNFRARED; İnfrared teknoloji ile desteklenen merdiven çıkma cihazıdır.Cihaz selülit ve yağ dokularının daha hızlı azaltılmasını sağlar.Kızılötesi ışınları sayesinde normal antrenmanın iki katı hızda yağ yakımını sağlar.Selülitlerin azalmasında ,metabolizmanın hızlanmasında etkilidir,böylece daha sağlıklı ,fit bir görüntü oluşur.Kardiyo seviyesini yükseltir ve akciğer kapasitesini güçlendirir.
ROLLTECH;Dönen silindire sabitlenmiş ahşap çubuklar sayesinde lenf masajı yapar.Selüliti azaltır ,kan dolaşımını hızlandırarak üstün rahatlama ve ağrıların hafiflemesi gibi etkiler sunan ileri teknoloji bir masaj ve zayıflama cihazıdır.

CİHAZLARIMIZ