Cilt Bakımı

KLASİK CİLT BAKIMI: Nurederm markasına ait Nature Mint ürünlerle yaptığımız cilt bakımında derinlemesine temizlik ve sıkma işlemleri yapılır .

EZCO CİLT BAKIMI: Kırışıklık ,cilt tonu eşitsizliği,elastikiyet kaybı gibi ciltte görülen durumları önlemeye ,cildin yapılandırma sürecine ve pH dengesinin sağlanmasına destek olur.

PUMPKİN BAL KABAĞI CİLT BAKIMI: Akneli ciltler dahil tüm cilt tiplerine uygun bir işlemdir. Balkabağı içerikli ürünlerle yapılan cilt bakımı sonrasında cilt bariyeri güçlendirilmiş olur, cildin en üst tabakası arındırılarak, ciltte meydana gelmiş lekelerin giderilmesine yardımcı olur. Cilt bariyerini güçlendirmek isteyen danışanlarımıza Pumpkin Bal Kabağı bakımını öneriyoruz.

SNOWCELL HOLYWOOD CİLT BAKIMI: Ciltteki koyu renk lekelerden arındırılıp, cildin çok daha homojen bir görünüm kazanmasına yardımcı olan bir işlemdir. İlk seans sonrasında gözle görülür bir sonuç elde edilebildiği gibi cilt tipine ve yapısına bağlı olarak 4 seanslık protokolümüzle kesin sonuçlar elde edilebilmektedir.

PROFESYONEL CİLT BAKIMI: Nurederm markasına ait Genosys ürünlerle yaptığımız cilt bakımında uzmanımız cildinizin problemine yönelik olarak maske yapar ve daha derinlemesine temizlik yapılır.Tamamen cilt problemine yönelik çalışılan profesyonel cilt bakımı öncesinde mutlaka cilt kontrolü yapılmalıdır.

CİLT BAKIMI GALERİ